Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 12 do 18-11-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00
60 min 12 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

60 min 11 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

60 min 11 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

60 min 12 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

60 min 12 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

   
08:00          
60 min 12 wolnych

Trening Runmageddon

Mihu

Sala Pierwsza

 
08:15
60 min 13 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

60 min 12 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

 
60 min 10 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

60 min 11 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

   
08:30    
60 min 9 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

       
10:00          
180 min 20 wolnych

Open Gym

CF Polna Staff

Sala Druga

 
13:00          
60 min 20 wolnych

TeamWOD

Mihu

Sala Pierwsza

 
16:00
60 min 6 wolnych

WOD

Łonda

Sala Druga

 
60 min 8 wolnych

WOD

Łonda

Sala Druga

 
30 min 8 wolnych

Kids

Dawid

Sala Pierwsza

   
16:15
30 min 8 wolnych

Kids

Dawid

Sala Pierwsza

 
30 min 8 wolnych

Kids

Dawid

Sala Pierwsza

       
17:00
60 min 9 wolnych

WOD

Ficun

Sala Pierwsza

ZASTĘPSTWO

60 min 0 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

60 min 2 wolnych

WOD

Ficun

Sala Pierwsza

ZASTĘPSTWO

60 min 9 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

60 min 9 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

   
18:00
60 min 11 wolnych

WOD

Ficun

Sala Pierwsza

ZASTĘPSTWO

45 min 8 wolnych

Teens

Dawid

Sala Druga

60 min 11 wolnych

WOD

Ficun

Sala Pierwsza

ZASTĘPSTWO

60 min 11 wolnych

Technique WOD

Dawid

Sala Druga

60 min 14 wolnych

Kettlebell Hardstyle

KB Staff

Sala Druga

   
     
60 min 4 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

45 min 9 wolnych

Teens

Dawid

Ćwiczymy Gdziekolwiek

 
60 min 14 wolnych

WOD

CF Polna Staff

Sala Pierwsza

19:00
60 min 15 wolnych

Kettlebell Hardstyle

Natalia

Sala Druga

90 min 7 wolnych

BarbellClub

Damian

Sala Druga

60 min 4 wolnych

WOD

Dawid

Sala Druga

90 min 8 wolnych

BarbellClub

Damian

Sala Druga

60 min 13 wolnych

Mobility

MobilitySquad

Antresola

   
60 min 9 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

60 min 1 wolnych

WOD

Ficun

Sala Pierwsza

ZASTĘPSTWO

 
60 min 13 wolnych

FightClub

Dawid

Antresola

60 min 11 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

   
60 min 5 wolnych

WOD

Ficun

Sala Pierwsza

ZASTĘPSTWO

 
20:00
60 min 10 wolnych

Competition

Dawid

Sala Druga

60 min 10 wolnych

WOD

Ficun

Sala Pierwsza

ZASTĘPSTWO

60 min 10 wolnych

Competition

Dawid

Sala Druga

60 min 10 wolnych

WOD

Ficun

Sala Pierwsza

ZASTĘPSTWO

60 min 10 wolnych

Competition

Dawid

Sala Druga

   
60 min 14 wolnych

Flexible Steel

Natalia

Antresola

     
60 min 13 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

21:00
60 min 9 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

 
60 min 8 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

 
60 min 14 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

   
← →